קבוצת לפידות חברה לאוניברסיטת בר-אילן בקידום מצוינות בקרב סטודנטים לאופטומטריה

May 4, 2016

קבוצת לפידות, היבואנית הרשמית והבלעדית של חברות Carl Zeiss Vision ו-Alcon®, מקדמת מצוינות אקדמית ויישומית בתחום האופטומטריה ומעניקה שתי מלגות הצטיינות ושלוש הרצאות בנושאי בריאות העין מבית לפידות.

 

המגמה לאופטומטריה מובילה חדשנות ומציונות אקדמית במחקר ובהוראה בנושאי האופטומטריה וחקר הראיה. שיתוף הפעולה בין קבוצת לפידות, מהחברות המובילות בתחום מוצרי הראיה בארץ, הוא אך טבעי.

במסגרת שיתוף הפעולה, תעניק קבוצת לפידות שתי מלגות עבור סטודנטים מצטיינים לאופטומטריה. נוסף על מלגות ההצטיינות, תעניק החברה לכלל הסטודנטים במגמה לאופטומטריה של אוניברסיטת בר-אילן הזדמנות להכיר את הפתרונות החדשים בתעשיית האופטיקה בישראל, בסדרה של שלוש הרצאות שיעסקו בנושאים עין יבשה, עדשות מגע ועדשות מולטיפוקל.

 

 

את הרצאה הראשונה, בנושא "עין יבשה", העבירה פרופ' אירית ברקת מנתחת בכירה במרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי, תל אביב, ב'עתידים מדיקל סנטר' ברמת החיל ובמכון העיניים של בית החולים 'שיבא'.

 

 

קבוצת לפידות היא היבואנית והמפיצה הבלעדית של העדשות האופטלמיות מהחברות המובילות ZEISS- גרמניה ו-OPTISWISS – שוויץ, עדשות המגע, התמיסות ופתרונות לעין יבשה מבית Alcon® המובילה את בריאות העין בעולם, ומסגרות שמש וראיה של מותגים מובילים.

Please reload

פוסטים נבחרים

אלפי סטודנטים לעתיד הגיעו ליום הפתוח באוניברסיטת בר-אילן

February 10, 2019

1/10
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

חיפוש לפי תגיות