פרסים והוקרה לסגל האקדמי באוניברסיטת בר-אילן

August 07, 2016

ד"ר איתי בר-סימן-טוב מהפקולטה למשפטים זכה בפרס המאמר המצטיין ע"ש ג'יאנדומניקו מיונה לחוקרים צעירים. ד"ר בר-סימן-טוב קיבל את הפרס על מחקרו“Temporary Legislation, Better Regulation and Experimentalist Governance: An Empirical Study".

 ד"ר בר-סימן-טוב, מרצה מצטיין בפקולטה למשפטים, הוא חוקר בעל-שם בתחום תורת החקיקה והמשפט החוקתי. "המאמר מציג מחקר אמפירי ראשון מסוגו, העוסק בשימוש שעושה הכנסת בחקיקה זמנית (הוראות שעה)", אומר ד"ר בר-סימן-טוב.

July 26, 2016

פרופ' רמי בנבנישתי מביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד באוניברסיטת בר-אילן זכה בפרס א.מ.ת, בקטגוריית מדעי החברה לשנת 2016.

פרופ' בנבנישתי משתף פעולה עם חוקרים וממשלות בעולם, במטרה לקדם את שלומם ורווחתם של ילדים. בין היתר הוא חבר בוועדה מדעית בצרפת שנועדה לקדם אווירה חיובית בבתי ספר שם, והוא עובד כיום עם אנשי אקדמיה וממשל בצ'ילה במטרה ליישם מודלים ורעיונות שפותחו בישראל.

פרופ אריה צבן-חתן פרס קולטהוף לשנת 2016/17

July 05, 2016

פרופ' אריה צבן, סגן הנשיא למחקר, זכה בפרס קולטהוף לשנת 2016/17 מטעם הטכניון על מחקריו בתחומי האלקטרוכימיה, בטריות ופיתוח חומרים ליישומי אנרגיה שונים.

את ההודעה מסר השבוע פרופ' נעם אדיר דיקן הפקולטה לכימיה בטכניון. ועדת הפרס ציינה בנימוקי הזכיה את היכולת יוצאת הדופן של פרופ' אריה צבן לשלב מצוינות מדעית עם פעילות יישומית ותעשייתית ועם מעורבות אישית בניהול המחקר.
פרס קולטהוף מוענק מדי שנה על ידי הפקולטה לכימיה ע"ש שוליך בטכניון, לכימאי חוקר ישראלי מצטיין מחוץ לטכניון עבור מצוינות בחקר הכימיה. עם זוכי הפרס הקודמים נמנים בכירי הכימאים בישראל. הפרס ממומן מכספי קרן שהקים פרופ' קולטהוף ז"ל.

June 18, 2016

משלחת של ראשי משרד המדע הגרמני ובהם סגן שר במשרד החינוך והמדע הגרמני מר תומאס רחל (Thomas Rachel) ושגריר גרמניה בישראל, מר קלמנטס ואן גטה העניקו את פרס ARCHES: פרס מצוינות לשיתוף פעולה של חוקרים מישראל ומגרמניה לפרופ' ארז לבנון וד"ר עומרי קורן. הפרס ניתן על ידי קרן מינרבה בשיתוף עם משרד המדע של גרמניה. השנה הפרס הוענק לחוקרים בתחום מדעי החיים ורפואה.

1 / 1

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon
  • BIU-16.jpg
צרו קשר

טלפון:​ ​03-5317848

מייל: Israel.Friends@biu.ac.il