אודות אגודת הידידים

 

אגודת הידידים של אוניברסיטת בר-אילן בישראל, מטרתה לקדם את אוניברסיטת בר-אילן על פועלה האקדמי, המחקרי וחינוכי בחברה ובציבוריות הישראלית, לקרב בין המשק הישראלי לאקדמיה וליצור שילובים מניבים בין האקדמיה לתעשייה. האגודה מלווה את האוניברסיטה עשרות שנים, תומכת באוניברסיטה ועוזרת לראשיה להגשים את יזמותיהם, מיזמיהם וחזונם. האגודה מונה ידידים רבים, ואישים נוספים מצטרפים אליה מדי שנה בשנה וכולם שותפים בפעילויותיה המגוונות.

 

אוניברסיטת בר-אילן מקדישה רבות הן למצוינות מדעית והן למצוינות אנושית-יהודית ואלו מביאות את בוגרי האוניברסיטה להשתלב בעמדות בכירות בחברות מובילות – רבים מהם חוזרים לכור מחצבתם ותומכים באוניברסיטה כחברים באגודת הידידים.

 

במגוון פעילותיה של האגודה הישראלית נציין: ערבי גאלה, כינוסי "פורום בר-אילן"; עריכת טקסי הענקת מלגות, חנוכת קתדרות, מרכזי מחקר ומכונים; ליווי בכירי משק בביקורים ובסיורים בקמפוס רמת גן ובפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל; הזמנת בכירי משק להרצות לפני סטודנטים במגוון מחלקות האוניברסיטה ליצירת חיבור בין העולם האקדמי לעולם המעשה; יצירת קשרים עם בוגרי האוניברסיטה המשמשים בעמדות בכירות; הרחבה ושימור של תשתית פילנתרופית המורכבת מבוגרי אוניברסיטה, מחברות ישראליות, מקרנות ומבכירי משק ותורמים פרטיים.

אגודות ידידי אוניברסיטת בר-אילן בעולם

לאגודת הידידים של אוניברסיטת בר-אילן בישראל מצטרפות אגודות ידידים בכל רחבי העולם:

San Francisco

ארצות הברית

אנגליה

Toronto

קנדה 

סינגפור

אירופה

אוסטרליה

איברו-אמריקה

סינגפור

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon
  • BIU-16.jpg
צרו קשר

טלפון:​ ​03-5317848

מייל: Israel.Friends@biu.ac.il